Başkan Alemdar: “Verdiğimiz sözleri tek tek tutuyoruz”


SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan 67. İlçe İstişare Meclisi Toplantısı’na katıldı.

Serdivan Belediyesi Kongre Salonu’nda düzenlenen programa ayrıyeten TBMM KEFEK Lideri Çiğdem Erdoğan, AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, AK Parti Vilayet Lideri Yunus Tever, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Serdivan Belediye Lideri Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Lideri Yusuf Haldızoğlu, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, kadın ve gençlik kolları liderleri, mahalle muhtarları, teşkilat mensupları, basın mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

Teşkilat mensuplarıyla bir ortaya gelen Alemdar, mahallî seçimlerde gösterdikleri fedakârlık ve çabalardan dolayı teşkilat üyelerine teşekkür etti.

“SÖZLERİMİZİ TEK TEK TUTUYORUZ”

Seçim sürecinde verilen sözleri tek tek hayata geçirdiklerini belirten Lider Alemdar, “Seçim sürecinde hemşerilerimize verdiğimiz yüzde 20 su indirimi ile ulaşımda fiyatsız ve indirimli uygulamaları hayata geçirdik. Ulaşım filomuza 20 yeni araç dahil ediyoruz, süreci başlattık. İlçemiz ulaşımında değerli iki caddede de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kentimizin imar bütünlüğünü sağlayacak planlarımızı yapıyoruz. Her birinize dayanaklarınız, katkılarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

“İSTİŞAREDE HAYIR VARDIR”

Tüm kademelerle bir arada ortak akıl etrafında toplanan bir oluşum olduklarını kaydeden AK Parti Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Birlikte yönetmek, sıkıntıları masaya yatırmak, tahlil üretmek hedefiyle tüm kademeleri ile bir araya gelen parti AK Parti’dir. Memleketimizi ilgilendiren çabucak her hususta daima istişare ve istişare toplantıları ile birlikte geçmişten günümüze istikrarlı bir halde sürdüren bir dava hareketidir” diye konuştu.

“AK PARTİ BİRLİĞİN, BERABERLİĞİN, İSTİŞARENİN PARTİSİDİR”

AK belediyecilik olarak Sakarya’da düzgün işler yaptıklarını belirten TBMM KEFEK Lideri Çiğdem Erdoğan da, “AK Parti, birliğin, beraberliğin, istişarenin partisidir. Milletin sinesinden doğan, AK Parti’mizi ayakta tutan istişare ve ortak akla verdiği değerdir. Sakarya’mızın tüm ilçelerinde milletimize verdiğimiz sözleri tutarak çalışmalarımızı son hız sürdürüyoruz. Müşavere Meclisimize katılan ve fikirleri ile katkı sunan bedelli dava ve yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

SAMİMİYET VE ÇABAYLA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

AK Parti Vilayet Lideri Yunus Tever millete verilen kelamı tutma çabasıyla çalışacaklarını kaydederek şöyle dedi: “Danışma meclisimizde önümüzdeki periyoda ait yol haritamızı paylaştık. Samimiyet ve uğraşla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Her vakit milletimizin yanında olma kelamımızı yerine getirerek, meselelere tahlil bulma uğraşı içinde olacağız. Lokal seçim süreci başta olmak üzere millete hizmet yolunda canla başla çalışan ilçe teşkilatlarımızın her kademesinde vazife alan kardeşlerime teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

“Serdivan ile aydınlık geleceğe…”

İki aylık periyotta Serdivan’da hoş işlere imza attıklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik ise, “Seçimlerde milletimizin kararı ile Serdivan’da AK belediyecilik devam ediyor. Bizde omzumuza yüklenen bu yükü layıkıyla taşıyoruz. Fen işleri, park bahçeler, toplumsal işler ve paklık işleri ünitelerimiz ile durmadan çalışıyoruz. Evvelki periyot belediye liderlerimizden aldığımız bayrak yarışını tüm ünitelerimiz ile sürdürmeye devam ediyoruz” sözlerini kullandı.

Hep birlikte çabayla çalıştık

31 Mart yerel seçimlerinde Serdivan’ın 24 mahallesinde girilmedik mesken, sıkılmadık el bırakmadıklarını belirten AK Parti Serdivan İlçe Lideri Yusuf Haldızoğlu, “Bu muvaffakiyet teşkilatımızda misyon yapan herkesin uğraşı ile olmuş bir muvaffakiyettir. Rabbim bize sizlerin hayal ettiği ilçe başkanlığı, belediye başkanlığı yapmayı nasip etsin” dedi.

Başarının ardında ebediyen güçlü bir teşkilatın olduğuna işaret eden İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, “Her seçimde olduğu üzere çalınmadık kapı bırakmadık. Yaşlı, genç, engelli ayrımı yapmadan çalışmalarımızı yürüttük” dedi.

Gençlerin oldukları her yerde AK Gençlik olarak alanda olduklarını belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman, “Geçirdiğimiz son iki seçimde genç siyasetçilerinin sayısının artması Sayın Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği ehemmiyeti gösteriyor. Bizde AK Gençlik olarak bu davada üstümüze düşen sorumluluğu almaktan çekinmeyecek, tüm uğraşımızla çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir