Sırp modelin tecavüz oyununu polis bozdu

Beşiktaş’ta model arkadaşının doğum günü için 1.5 yıllık sevgilisiyle cümbüş yerine gelen Sırp model, gece sonunda otele birlikte gittiği adamdan bin dolar istedi. Adamın parayı vermeyerek otelden ayrılması üzerine bayan, hem paralarının çalındığını hem de tecavüze uğradığını belirterek emniyete şikayette bulundu. Beşiktaş polisinin bayanın iftira attığını ortaya çıkarması üzerine gözaltına alınan şahıs hür bırakıldı.

Olay, 17 Eylül Cumartesi günü saat 04.00 sıralarında Beşiktaş Ortaköy’de meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Sırp model Sladana Milojev (24) İspanyol model arkadaşının doğum gününü kutlamak için İstanbul’a geldi. Genç model akşam saatlerinde sevgilisi D.E. (35) ile buluşarak, birlikte cümbüş yerine gitti. Burada eğlenen çift, akabinde öteki bir cümbüş yerine girerek eğlenmeyi sürdürdü. Gecenin ilerleyen saatlerinde bayanın alkol nedeniyle sarhoş olması üzerine D.E., genç modeli kaldığı otele götürdü. Burada ikili, argümana nazaran genç modelin de isteğiyle cinsel bağa girdi. Daha sonra D.E. otelden ayrılmak isteyince genç model, teze nazaran kendisinden bin dolar istedi. Adamın reddedip otelden ayrılması üzerine genç model, sabah saatlerinde tecavüze uğradığı ve 5 bin avro ile 2 bin lira parasının alındığı savıyla emniyete giderek şikayette bulundu.

OTELE GİRDİĞİ ANLAR KAMERA KAYITLARINDA

Şikayet üzerine harekete geçen Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü grupları, otelin güvenlik kamera manzaralarını incelemeye aldı. Yapılan incelemeler sonucunda çiftin samimi bir biçimde otele giriş yaptığı ve zorlama olmadan odaya girdikleri tespit edildi. Emniyette sözü alınan bayan, D.E. ile bir buçuk yıldır arkadaş olduğunu, olay günü gece saatlerinde buluştuklarını, bir gece kulübünde alkol aldıklarını, saat 02.50’ye kadar kendinde olduğunu, ondan sonrasını hatırlamadığını, sonraki gün 11.00 sıralarında kendine geldiğinde kalmış olduğu oteldeki odada tek başına olduğunu, üzerinin büsbütün çıplak olduğunu, genital bölgesinde ağrı olduğunu, cüzdanında bulunan 5 bin avro ve 2 bin lira parasının olmadığını fark ettiğini, bunun üzerine D.E.’yi aradığını, otele kendisini kimin getirdiğini sorduğunda adamın ‘Ben getirdim’ dediğini, genital bölgesindeki ağrıdan ötürü D.E.’nin kendisine tecavüz ettiğini düşündüğünü ve paralarını çaldığını düşündüğünü söyledi.

İfadenin akabinde D.E. devam eden çalışmalarda gözaltına alınarak emniyette tabiri alındı. Adam tabirinde, Sladana Milojev’in eski sevgilisi olduğunu, kendisine vakit zaman kendi isteği ile para verdiğini lakin rastgele bir ödeme almadığını söylediği öğrenildi. D.E., olay günü saat 23.20 sıralarında bir barda buluştuklarını, akabinde diğer bir yere gittiklerini, saat 03.30 sıralarında ise Sladana Milojev’in konakladığı otele giderek kendi isteği doğrultusunda cinsel münasebete girdiklerini belirtti.

İFTİRA ATILDIĞI TESPİT EDİLEN ADAM HÜR BIRAKILDI

İlişkinin akabinde kendisinin otelden ayrılmak istediği vakit bayanın kendisinden bin dolar talep ettiğini, kendisinin bu parayı vermeyi kabul etmediğini söyleyen D.E., kendisini bu bahis hakkında iki defa aradığını lakin para vermediğini söyledi. Adamın savları kabul etmemesi üzerine polisin devam eden çalışmalarında, adamın tabirinin hakikat olduğu, bayanın iftira attığı tespit edildi. Bunun üzerine olayla ilgili gözaltına tutulan D.E., süreçlerinin tamamlanmasının akabinde savcılık talimatıyla hür bırakıldı.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir